Office Lens indir

Office Lens indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 gün önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Office Lens, Microsoft kadar geliştirilen evrak tarama ve dönüşüm uygulaması ve Android için de ücretsiz.

Office Lens, Microsoft göre geliştirilen basit kullanımlı bir evrak tarama ve transformasyon uygulaması. Windows Phone platformunun ardından Android için yayınlanan ve cihazımıza bedava indirip kullanabildiğimiz başvuru formu ile belgelerimizi taratmanın haricinde çektiğimiz fotoğrafları Word ve PowerPoint formatında kaydedebiliyoruz.

Not: Office Lens önizleme sürümünü indirebilmeniz için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekiyor:

Bu bağlantıya tıklayarak Office Lens Android Preview topluluğuna katılıyorsunuz. https://play.google.com/apps/testing/com.microsoft.office.officelens adresine gitgide artarak “Become a Tester” bağlantısına tıklıyorsunuz. Son olarak yukarıdaki bağlantıyı kullanarak uygulamayı Android cihazınıza indiriyorsunuz.

ilk olarak Windows Phone cihazlar için indirilmeye sununlan Office Lens, Android platformunda önizleme sürümü olarak geliyor. Bu açıdan daha önce uygulamayı Windows Phone cihazınızda kullandıysanız tüm özellikleri göremeyeceğinizi söyliyim. Ufak bir notun ardından uygulamaya dönecek olursak Office Lens, tıpkı Scanner Pro, Scanbot, Evernote gibi çalışıyor fakat bambaşka olarak Office entegre edilmiş.

Elimizdeki bir belgeyi ya da toplantıda konuşulanların yer aldığı beyaz tahtayı aynen olduğu gibi Android cihazımıza aktarmamıza muavin olan uygulamanın kullanımı ise son derece kolay. Hemen geçebileceğiniz tanıtım ekranından daha sonra belli başlı ekrana ulaşıyor ve kamera butonuna dokunarak belgenin fotoğrafını çekiyoruz. Sonrasında dilersek doküman üstünde kırpma, döndürme gibi işlemler yapıyor ve belgemizi kaydediyoruz. Belgeyi OneNote’a, OneDrive hesabımıza ilk elden kaydedebildiğimiz gibi bir Word veya PowerPoint dosyası olarak ta kaydedebiliyoruz.

Doküman tarama ve dosya şekil değiştirme (Resimleri PDF, Word ve PowerPoint formatına çevirme) işlemlerini seri bir şekilde yapabilen Office Lens ile Android cihazımızda yer alan evrak ve fotoğrafları da aktarıp düzenleyebiliyoruz. Diğer bir deyişle fotoğrafını çektiğimiz bir belgeyi pdf formatına hızlıca çevirip dilediğimiz kişiye gönderebiliyoruz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi