Omni Swipe indir

Omni Swipe indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Omni Swipe, Android telefon ve tabletlerinizin esas sayfası üzerinden seri ve zahmetsizce istediğiniz uygulamaya erişmenizi sağlayan bedava bir kısayol uygulaması.

Omni Swipe, eski adıyla Lazy Swipe olarak belli ve kendi kategorisindeki en popüler uygulamalardan bir adam başına olan yardımsever ve bedava bir kısayol uygulaması.

Tembelliği seven Android telefon ve tablet kullanıcılarını ilgilendiren bu başvuru, cihazlarınızın asıl sayfası üzerinde parmağınızı kaydırarak bakımlı dar istediğiniz uygulamayı açabiliyorsunuz. Sadece uygulamalar yok bununla birlikte kişiler, ayarlar ve bildirimlere erişim sunan Omni Swipe sahip olduğu 50 milyon üzeri indirme sayısı ile ne kadar nitelikli olduğunu göstermiş durumda.

Isim değişikliği ile birlikte tasarımı da bitmiş aşağı değişen başvuru son derece şık ve modenrn bir görünüme kavuştu. Fazla minik boyutlu ve kullanımı kolay olan Omni Swipe bir uçtan bir uca parmak kaydırma hareketleri ile her şeye çok daha kolay ve hızlı erişmeniz mümkün.

Favori uygulamalarını belirleyerek zorunlu ayarları yapacağnınız dilekçe akıllı algoritması tamamen yaptığınız işlemleri takip ederek sık kullandığınız uygulamaları takip edebiliyor ve sizlere sunuyor.

Farklı renklerde sunulan temalardan en fazla hoşunuza gideni seçerek dilediğiniz şekilde kullanabileceğiniz Omni Swipe uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize indirerek mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi