One Touch Battery Saver indir

One Touch Battery Saver indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

One Touch Battery Saver ile tek dokunuşla pil ömrünüzü uzatabilirsiniz

One Touch Battery Saver kullanıcılara pil ömnrü uzama için pratik bir çözüm sunan bir mobil pil ömrü uzama uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir tatbik olan One Touch Battery Saver eğer Android cihazınızın pilinin uzun süre dayanmamasından şikayetçiyseniz oldukça işinize yarayabilecek bir tatbik. genelde Android cihazların pilleri 1 gün civarında başvuru sunmaktadır. Eğer Android cihazınızda sıkça oyun oynuyor, video izliyor ve uygulamaları kullanıyorsanız bu batarya ömrü daha da kısalmaktadır.

Android cihazınızın batarya ömrünü daha da uzatabilmek için genel olarak telefonun ekran parlaklığını kısıyor ve WiFi, 3G/4G ya da Bluetooth gibi bazı özelliklerini kapatıyoruz. Bu ayarları bir bir yapmak ise zahmet verici olabiliyor. İşte One Touch Battery Saver tamamen belirleyeceğiniz ayarlarını hepsini aynı anda tek dokunuşla kapatabiliyorsunuz.

One Touch Battery Saver WiFi, Bluetooth, GPS, ses, senkronizasyon özelliklerini tek dokunuşla kapatabiliyor ve ekran parlaklığınızı kısabiliyor. Kullanıcılar hangi özelliklerin kapatılacağını da kendileri belirleyebiliyorlar. One Touch Battery Saver kullanıcılara esas ekranda batarya göstergesi sunmakta ve tek dokunuşla pil ömrünü uzatmanıza imkan veren widgetları asıl ekrana ekleyebilmekte.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi