OnePlus Switch indir

OnePlus Switch indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Eski telefondan verilerinizi çabucak taşıyın.

OnePlus Switch, diğer marka Android telefondan OnePlus telefona geçiş yapanlar için veri nakliye uygulaması. Kılavuz (kişiler), kısa mesajlar (sms), fotoğraflar gibi kayda değer verileri eski Android telefonunuzdaki yeni telefonunuza aktarmanızı karşılayan hızlı ve pratik bir uygulama. OnePlus telefonunuzdaki verileri yedeklemek için de kullanabileceğiniz nakliye arabulucu, en ince ayrıntısına kadar ücretsiz ve de reklamsız.

Türkiye’de resmen satışa sunulmamasına karşın Android işletim sistemini tercih eden kullanıcıların kalbini çalan modellerden biri OnePlus. Daha bilindik, pazar payı yüksek üreticilerin amiral gemisi telefonlarının gücünde fazla daha uygun fiyata müşteri bulan OnePlus telefona geçiş yapanlar için tasarlanmış bir dilekçe OnePlus Switch. Eski Android telefonunuzdaki tüm kayda değer verileri yeni OnePlus telefonunuza taşımanıza tezgâhtar oluyor. Tatbik İngilizce dil desteğiyle geliyor fakat her seviyede kullanıcının rahatça tamamlayabileceği adımlar sunuyor.

OnePlus Switch Özellikleri:

Verilerinizi kolayca OnePlus telefona taşıyın. Önem verilerinizin yedeğini -lokal alana- alın. Yalnızca tek dokunuşla bağlanın. Çok farklı alanlara yönlendirilmiş veri türünü destekler. İlerleyişi eğlenceli animasyonlarla takip edin.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi