oneSafe indir

oneSafe indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

oneSafe, Android cihazlarınız üstünde kullanabileceğiniz dinç bir parola yönetim uygulamasıdır.

oneSafe, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde kullanabilecekleri gelişmiş özelliklere sahip olan bir parola idare uygulamasıdır.

PIN kodunuzu mu unuttunuz? Uçuş numaranızı hatırlamıyor musunuz? sosyal ağ hesabınıza ait kullanıcı adı ve şifrenizi mi unuttunuz? Banka hesap numaranızı hatırlamakta zorlanıyor musunuz? Merak etmeyin oneSafe bu gibi sorunlara karşısında yanınızda.

Oldukça güvenilir bir parola idare uygulaması olan oneSafe ile sizin için kayda değer ve rahat olan tüm hesap bilgilerini, parolaları ve diğer önemli bilgileri mobil cihazlarınız üzerinde saklayabilirsiniz.

Çağdaş, şık ve kullanışlı arayüzüne kısa sürede alışacağınız uygulamanın kullanımı gayet basittir ve bir defa alıştıktan daha sonra oneSafe’den kolay basit vazgeçemeyeceksiniz.

Gereklilik duyduğunuz daima, bütün bireysel bilgilerinize ve şifrelerinize süratli bir şekilde ulaşmanıza olanak sağlayan uygulama, en büyük yardımcılarınızdan bir her birine olacaktır.

oneSafe Özellikleri:

Yüksek düzey şifreleme Dropbox entegrasyonu E-posta ve cihaz yedekleme Çoklu düzeltme yöntemleri Kategori düzenleme ve hazırlanmış kategoriler Dahili parola üretici Kamera yardımıyla manzara kaydolma

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi