Open Mic+ for Google Now indir

Open Mic+ for Google Now indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazınızdaki Google Now uygulamasını ses veya el hareketleri ile aktifleştirmek için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

Google Now servisinin Moto X cihazında öbür bir yapıya büründüğü hakiki. Öteki cihazlarda Google Now’dan faydalanabilmek için ekrana dokunmamız gerekiyor fakat Moto X kullanıcıları direkt olarak telefonlarına “Okay Google” diye seslenerek yahut telefonun önünde el sallayarak Google Now komutları vermeye başlayabiliyorlar.

Bu özelliğin diğer cihazlardan etkin olmaması sebebiyle hazırlanan Open Mic+ uygulaması, bu nedenle Google Now’ı benzer komut ve hareketlerle aktif hale geçirebilmeniz için kullanılıyor ve adamakıllı ücretsiz olarak sunuluyor. Arkaplanda çalışan tatbik telefonunuzla bir tüm haline geliyor ve sizin sesli komutunuz ile Google Now’ı başlatmak için bekliyor.

bununla beraber içerisinde bir zamanlayıcı bulunduran başvuru, böylece telefonunuzdaki bazı işlemlerin otomatik olarak gerçekleştirilmesini sağlayabiliyor. Çevrimdışı ses tanınma teknolojisi kullanması nedeniyle herhangi bir şekilde internet kotanızı da tüketmiyor. Bedava olarak faydalanabileceğiniz Open Mic+ uygulamasının içerisinde de bir reklam yer almıyor ve uygulama içi satın alma gibi para tuzakları da değil.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi