OpenSignal indir

OpenSignal indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

OpenSignal sayesinde çevremizde yer alan WiFi noktalarını mobil cihazımız üzerinden takip edebiliyoruz.

OpenSignal, Android tablet ve akıllı telefon kullanıcılarının hizmetine bedava olarak sunulan bir WiFi bağlantı noktası bulma uygulaması olarak tanımlanabilir.

Uygulamanın özellikle sıkça yurtdışına çıkan şahısların işine yarayacağını düşünüyoruz. Bildiğiniz gibi yurtdışında internet bulmak daima kendi hattımız üzerinden mümkün olmuyor veya muhtemel olsa bile çok yüksek faturalarla rastlama riski doğuyor.

İşte bu gibi durumlarda, çevreyi de öyle iyi bilmiyorsak WiFi bağlantı noktalarını bulmakta zorluk çekebiliyoruz. OpenSignal bu noktada sahneye çıkıyor ve kullanıcıların internet bağlantısına gereksinim duydukları noktada onlara yardım ediyor.

Kullanıcı bazlı çalışan bu kullanım tamamen kablosuz bağlantı sunan noktaları mobil cihazımız üzerinden bulabiliyoruz. Uygulamanın kullanımı son derece pratik birkaç adım üzerine sabit. OpenSignal’i başlattığımız vakit ekranımızda kablosuz bağlantı noktalarını belirten bir harita beliriyor. Bu harita üzerinden konumumuza en yakın olan yerleri görebiliyoruz.

Başvuru Formu WiFi noktalarını bulgu özelliğine ek olarak aşağıdaki özelliklere de sahip;

İnternet hızımızı görüş Bulduklarımızı Facebook üstünde paylaşma şansı En iyi sinyale sahip olan WiFi noktalarını gösterebilme özelliği WiFi ve hücre veri kullanımlarımızı gösteriyor

Eğer siz de internet bağlantısına yoğun bir şekilde gereksinim duyuyorsanız ve bu konuda faydalanabileceğiniz bir dilekçe arayışındaysanız OpenSignal’e mutlaka göz atın.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi