OpenVPN Connect indir

OpenVPN Connect indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

OpenVPN Connect, Android platformu üzerinde güvenle kullanabileceğiniz en iyi bedava VPN servislerinden bir tanesi.

OpenVPN Connect, pek fazla gelişmiş kullanıcı ayarı birlikte gelen keza güvenilir, hem çok fonksiyonlu keza de bedava bir Android VPN uygulaması. Standart kullanıcıların da kolay bir şekilde yararlanabileceği uygulama, daha fazla gelişmiş internet kullanıcılarına hitap ediyor.

Bildiğiniz üzere internet yasaklarının önüne geçebilmek ve yasaklı sitelere girebilmek için en etkil iyöntem VPN servisleri. Android telefon ve tabletleriniz üstünde kullanabileceğiniz onlarca VPN servisi olmasına rağmen bunlardan sadece kayıtlı olanları bedava ve elverişli. Open VPN ‘de onlardan bir tanesine. Açık kaynak kodlu olmasından nedeniyle avantaja sahip olan OpenVPN, .ovpn formatlı profilleri açabiliyor ve pek fazla gelişmiş kullanıcı ayarı seçeneği sunuyor.

Uygulamayı kullanarak yasaklı sitelere giriş edebilmek için başlangıçta bir adet OpenVPN sunucusu kurmanız gerekmektedir. böylece konuyla ilgili tatmin edici bilgiye sahip değilseniz ya yakınlarınızdan birinden yarıdm almanızı yada ayrı alternatif uygulamaları seçim etmenizi öneriyorum.

Aylar önce yaşanan Heatbleed sorunundan etkilenmeyen PolarSSL kullanan uygulama doğruca ayrıca internet üstünde kimliğinizi açık etmeden gezinebilir keza de istediğiniz her siteye antre yapabilirsiniz. Eğer bedava olarak kullanabileceğiniz bir VPN uygulaması arıyorsanız OpenVPN Connect’e mutlaka göz atmanızı öğüt ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi