Orion File Manager indir

Orion File Manager indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dosyalarınızı yönetmek için zeki ve çabuk bir dosya yöneticisi arıyorsanız, Orion File Manager uygulamasını deneyebilirsiniz.

Orion File Manager uygulaması, Android cihazlarınızda dosyalarınızı zahmetsizce organize etmenizi sağlıyor.

Zeki telefonlarınızda videolar, resimler, belgeler, müzikler, APK dosyaları ve kayıtlar dosyalarını zahmetsizce organize etmek istiyorsanız ve güçlü bir dosya idare uygulaması arıyorsanız, Orion File Manager uygulamasını sizlere tanıtalım. Akıllı, çabuk ve enerjik bir dosya idare uygulaması olan Orion File Manager, dosyalarınız üzerinde hakimiyet kurabileceğiniz faydalı özellikler sunuyor.

Dosyalarınızı daha seri bulabileceğiniz arama araçlarını sizlere sunan Orion File Manager uygulamasında aç, sil, kopyala, yapıştır, taşı, tekrar adlandır ve paylaş gibi esas dosya seçeneklerini kullanabiliyorsunuz. Bunun yanına RAR ve ZIP desteği de sunan uygulamada, sıkıştırma ve arşivden sonuç özelliklerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Toplu işlemleriniz için çoklu seçim özelliğine de sahip olan Orion File Manager uygulamasını kullanarak, hafızada yer kaplayan geveze dosyaları tek dokunuşla tahlil ederek temizleyebilmeniz de muhtemel.

Dilekçe özellikleri

Çabuk dosya bulgu Esas dosya idare işlevleri (kopyala, yapıştır, sil, paylaş vb.) Video, resim, evrak, APK ve evraklar dosyalarını tek dokunuşla açma Sıkıştırma ve arşivden çıkarma Çoklu seçim işlemleri Gereksiz dosya arıtma

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

15 kez indirildi