OsmAnd Maps indir

OsmAnd Maps indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir navigasyon uygulamasıdır.

OsmAnd Maps, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir navigasyon ve harita uygulamasıdır. Açık kaynak bir kullanım olan OsmAnd’ın açılımını, OSM Automated Navigated Directions yani otomatize edilmiş navigasyon yönlendirmesi olarak çevirebiliriz.

Dünya çapında bedava ve yüksek kaliteye sahip olan OpenStreetMap (OSM) verisi baz alınarak geliştirilmiş bir harita ve navigasyon uygulaması olan OsmAnd ile gitmek istediğiniz yere fazla daha hzılı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Eğer isterseniz tüm harita verilerini telefonunuzda saklayarak sonradan internet erişiminiz olmadığında da kullanabilirsiniz. Tüm özellikleri de benzer şekilde ayrıca çevrimiçi keza de çevrimdışı çalışır.

Özellikler:

Sesli kılavuz. Otomobil, bisiklet, yayalara ait rehberi. Tahmini varış zamanı. Rotadan saptığında otomatik tekrar hesaplama. Adres ya da koordinat arama. Adresleri favori listesine ekleme. Yalnızca yol haritası ya da bütün bilgilere sahip harita indirme seçenekleri. Hız limitini aşınca uyarı. Gündüz/gece ayarı. ve bisikletlere özel rotalar.

Eğer sizin de bir navigasyon uygulamasına ihtiyacınız varsa, OsmAnd’ı indirip denemenizi tavsiye ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi