Parallels Access indir

Parallels Access indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Parallels Access ile bilgisayarınızı Android cihazınız üzerinden yönetebilirsiniz

Parallels Access kullanıcılara telefondan bilgisayar kontrol etmek için süratli ve koaly bir yol sunan bir mobil uzakta yoklama uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize indirip kullanabileceğiniz Parallels Access ile telefondan PC yönetme işini gerçekleştirebilmek için fazla uğraşmanıza lüzum yok. Uygulamayı Android cihazınıza yüklediğinizde Windows bilgisayarınıza veya Mac’inize erişebilmek için ilk olarak bir kullanıcı hesabı açmanız gerekiyor. Kullanıcı hesabınızı kaydettiğiniz e-posta adresinize bir e-posta gönderiliyor ve bu e-posta içerisinde bulunan montaj dosyasını çalıştırığ bilgisayarınıza yüklediğinizde bilgisayarınız Parallels Access uygulaması içerisine kaydediliyor. Bu sayede telefonunuzdan bilgisayarınıza tek dokunuşla erişebiliyorsunuz.

Parallels Access kullanarak bilgisayarınızın masaüstüne erişebilir, dosya indirme işlemlerinizi peşine düşüp takip edebilir, manâlı dökümanlarınıza göz atabilir ve bu dökümanları düzenleyebilirsiniz. Uygulamanın güzel yönü “applification” özelliği baştan sona masaüstü uygulamalarınızı tıpkı bir Android uygulamasıymış gibi çalıştırabilmenize olanak vermesi. Dilekçe içerisinde bulunan dosya gezgini sayesinde sabit diskinizde depoladığınız bütün dosyalara göz atabilmeniz muhtemel.

Parallels Access doğru bilgisayarınızda çalıştırdığınız gözde program ve servislerin kısayollarını Android cihazınızın belli başlı ekranına ekleyebilir ve ardından tek dokunuşla bu programları çalıştırabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi