Pass Box indir

Pass Box indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Pass Box, Android mobil cihaz sahiplerinin bütün şifrelerini tek bir yerde saklamasın ve korumasını sağlayan ücretsiz bir kullanım.

Pass Box, kullanımı kolay bir şifre koruma uygulaması. Türkçe dil desteğine sahip olan başvuru, basit olarak hesaplarınıza ait şifrelerinizi koruyor. Bir fazla hesap ve şifreye sahip olduğumuz bu günlerde bu cins bir başvuru doğruca tüm hesaplarınızı te bir yerde yedekleyerek koruyabiliyorsunuz.

Başvuru Formu üzerinde kendinize özel kompleks bir şifre belirleyerek diğer tüm şifrelerinize bu şifre ile ulşamka mümkün. Dilediğiniz değin parola kleyebildiğiniz uygulamanın arayüzü keza elverişli hem de epeyce şık bir tasarıma sahip. Ufak boyutlu bir başvuru formu olan Pass Box, şifrelerinizi dilediğiniz vakit yedekleme olanağı da sunuyor.

Kopyala yapıştır desteği de yer alan tatbik sayesinde Facebook, Instagram, Twitter, Tumblr, Flickr vb. öteki tüm hesaplarınızın şifrelerini tek bir yerde koruyarak öteki şahısların ulaşmasını engelliyor ve antre işlemlerinizi daha sıcacık yapmanızı sağlıyor.

Eğer bir şifre yöneticisi istiyorsanız Pass Box’ı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip, denemenizi öğüt ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi