Path Guide indir

Path Guide indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 ay önce
Hemen indir ()
176 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Path Guide uygulamasıyla bilmediğiniz kapalı alanlarda kolayca yön bulabilmeniz bundan böyle çok basit.

Path Guide uygulaması kapalı alanlarda yönünüzü bulabilmeniz amacıyla geliştirilen çevrimdışı bir navigasyon uygulaması olarak öne çıkıyor.

Microsoft tarafından Android işletim sistematik cihazlar için geliştirilen Path Guide, bilhassa görme engellilerin işine yarayacağını düşündüğüm bir girişim. Bilmediğiniz bir kapalı alanda kaybolma ihtimalini ortadan kaldıran kullanım, GPS sinyallerinden yararlanarak sizi yönlendirebiliyor.

Yapı içerisinde bulunan navigasyon bilgileri kullanıcılar kadar uygulamaya eklenerek mekanların artması sağlanabiliyor. Binanın dışına çıktıktan sonra tescil moduna geçerek hedefinize dürüst yürüye yürüye navigasyonu yönlendirebiliyorsunuz. Dileyen kullanıcılar dönüş noktalarında fotoğraf çekerek de katkıda bulunabiliyor. Özellikle alışveriş merkezleri ve karmaşık yapıya sahip mekanlarda işe yarayacağını düşündüğüm tatbik adamakıllı bedava ve reklamsız olarak kullanılabiliyor. Mekanı seçtikten sonradan sesli ve yazılmış şekilde bahşedilen yönlendirmeleri peşine düşüp takip ederek hedefinize kolaylıkla ulaşabilmeniz mümkün.

Path Guide indir

 

176 kez indirildi