PCMark indir

PCMark indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

PCMark uygulaması ile Android cihazınızın performans ve pil ömrünü ölçebilir, öteki modellerle mukayese yapabilirsiniz.

PCMark, Android tabanlı telefon ve tabletinizin performans ve batarya ömrünü ölçmek için kullanabileceğiniz bir benchmark uygulamasıdır. Yüzlerce web sitesi ve dergi göre kullanılan oldukça popüler bu benchmark uygulaması, en ince ayrıntısına kadar bedava olarak kullanılabilmekte, reklam içermemekte ve kısıtlama sunmamaktadır.

Dünyanın en popüler performans testi uygulaması 3DMark’ın geliştiricisi Futuremark göre sunulan PCMark ile Android cihazınızın performansını ölçebilir ve öteki modeller ile kıyas yapabilirsiniz.

PCMark uygulamasında yükleyeceğiniz karşılaştırma testlerini kendiniz seçebiliyorsunuz. şimdi tek bir benchmark seçeneği sunuluyor ve başvuru 23MB olmasına rağmen testi uygulayabilmeniz için 400MB boyutunda indirme yapmanız gerekiyor. İlerleyen güncellemelerle daha pozitif test seçeneğinin eklenecek olması daha fazla alana ihtiyaç duyacağınız anlamına gelse de dilediğiniz testi kaldırma opsiyonunuzun olması bu sorunu çözüyor.

PCMark uygulaması hemen Work performance (Performans testi) ve Work battery life (Pil ömrü testi) edinmek üzere iki seçenek sunuyor. “RUN” butonuna dokunduğunuzda deneme başlıyor. Deneme sonucunda elde ettiğiniz sonucu diğer Android tablet ve telefon modelleri ile karşılaştırabiliyor, cihazınızın kuvvetsiz yönlerini görebiliyorsunuz. Hem testin uygulaması sırasında işlemci saat frekansını, işlemcinin kullanımını, sıcaklık ve pil şarj seviyesini grafik üstünde görebiliyorsunuz.

PCMark Sistem Gereksinimleri:

Anroid 4.1 ve üzeri işletim sistemi 1GB RAM OpenGL ES 2.0 ahenkli ekran kartı 23MB (Uygulama için), 423MB+ (Testler için) boş bölge

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi