PDF Reader indir

PDF Reader indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi7 gün önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

PDF Reader, adından da anlaşılacağı üzere PDF dokümanlarını açma üzerine hazırlanmış epeyce ayrıntılı bir mobil dilekçe.

PDF Reader, adından da anlaşılacağı üzere PDF dokümanlarını açma üzerine hazırlanmış epeyce detaylı bir mobil uygulama.

PDF ve DjVu uzantılı dokümanların açılmasına, görüntülenmesine imkân tanıyan kullanım kullanıcıların gözlerini bile düşünen birçok yeteneğe sahip. Zira okuma modu sayesinde ekran ışığını çabuk bir şekilde düzenli bir hale getiren kullanım dokümanların da buna harmoni sağlamalarına asistan oluyor. Ayrıca gece modu bir uçtan bir uca de rahatlıkla dokümanları okuyabiliyorsunuz.

PDF dokümanları içinde arama yapılmasına olasılık karşılayan uygulamayla aradığınız bir metin varsa hızlı bir şekilde bulabiliyorsunuz. 

Atom x86 mimarisine sahip yonga setlerini de destekleyen PDF Reader, kullanıcının istemesi halinde PDF dokümanları şifreleyebiliyor. Sayfalar arası geçişler ve dokümanları bütün ekranda görme gibi küçük fakat etkin onlarca nitelik yer alıyor.

PDF Reader uygulamasının öne çıkan özellikleri:

Alanında en iyi uygulamalardan biri. Kullanıcı dostu özellikler ve arayüz. Gözü koruyan okuma modu özellikleri. Arama özelliği.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi