Perfect Uninstaller indir

Perfect Uninstaller indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Perfect Uninstaller, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde yüklü olan uygulamaları rahatlıkla ve zahmetsizce silmenizi karşılayan bedava ve yardımcı bir Android uygulamasıdır.

Perfect Uninstaller, profesyonel bir Android sistem arabulucu olarak, cihazlarınız üzerindeki uygulamaları kolayca ve yorulmadan silmenizi sağlar.

Telefon ve tabletlerinizde yüklü olan uygulamaları düzenli olarak silmek hoş bir alışkanlıktır ve cihazınızdaki patavatsız verilerin durmasını, patavatsız pil kullanımını ve cihazınızın alıştırma hızını arttırmakta yardımcı olur.

Perfect Uninstaller, size bu konuda tezgâhtar olarak başvuru formu silme işlemlerinizi zahmetsizce, seri ve toplu olarak silmenizi sağlayacaktır. Özellikle cihazlarına fazla sayıda kullanım yükleyerek denemeyi sevnlerin en yakın dostu olabilecek olan uygulamayı kullanarak kendinize fazla pozitif vakit kazandırabilirsiniz.

Başvuru silme işlemlerinden önce uygulamalarınızı boyutuna ve yüklenme tarihine kadar listeleyerek, istediğiniz uygulamaya daha kolay ulaşabilirsiniz. Hem uygulamaların isimlerini üstteki kısımdaki arama çubuğuna yazarak da erişebiliyorsunuz.

Özellikler:

Tekli ve toplu olmak üzere 2 öbür silme modu İsmiyle birlikte dilekçe arama Alfabetik hard, boyut, ve yüklenme tarihine göre düz ya da zıt listeleme Uzun zaman basılı tutarak uygulamayı Google Play üzerinde görüntüleme Uzun zaman baıslı tutarak uygulama idare sayfasını açma Hoş animasyonlar içeren kullanıcı dostu arayüz Kullanımı kolay

Android telefon ve tabletlerinizde olan uygulamaları ister tekli ister toplu olarak kolayca silerek kendinize zaman tasarrufu yapabileceğiniz Perfect Uninstaller’ı ücretsiz olarak indirerek kullanmanızı öğüt ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi