Petrol Ofisi indir

Petrol Ofisi indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 gün önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Petrol Ofisi mobil uygulaması ile kampanya ve haberleri peşine düşüp takip edebilir, Positive Card işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye’nin önde gelen akaryakıt şirketlerinden Petrol Ofisi’nin Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlamış olduğu bir mobil uygulaması bulunuyor. Androd cihazınıza ücretsiz indirip kullanabileceğiniz uygulama ile Petrol Ofisi A.Ş.’nin kampanyalarından anında haberdar olmakla kalmıyor, Positive Card ile ilgili bütün işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsunuz.

OMV Petrol Ofisi A.Ş.’nin resmi Android uygulaması şirketin haber ve kampanyalarını ileten basit bir uygulamadan çok daha ötesi diyebilirim. PO Nerede entegrasyonu doğru bulunduğunuz yere en yakın Petro Ofisi’nin yerini harita üzerinden görebiliyor, sesli komut sistemi yardımı ile kolaylıkla istasyona ulaşabiliyorsunuz. Positive Card sahibi iseniz kartınızı birkaç adımda basitçe ekleyerek kartınızla yaptığınız harcamaları, harcamalarınız sonunda kazandığınız puanları takip edebiliyorsunuz.

Rahatlıkla kullanılabilir bir arayüz sunan Petrol Ofisi mobil uygulamasında ödüllü anket bölümü de yer almakta. Anketleri doldurarak Positive Puanlar kazanabiliyor ve biriken puanlarınızı yakıt elde etmek için kullanabiliyorsunuz. Tabii fakat anketler muhakkak dönemlerde yapıldığından takip etmeniz gerekiyor.

Petrol Ofisi A.Ş. mobil uygulamayı hazırlarken müşteri memnuniyetini de unutmamış. Böylece ki kullanım üzerinden şikayetlerinizi, önerilerinizi, memnuniyetinizi iletebiliyor; en önemlisi yanıt alabiliyorsunuz. Mesajınızı yazılı olarak iletebildiğiniz gibi mesajınıza resim iliştirme şansına da sahipsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi