Philips TV Remote indir

Philips TV Remote indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Philips TV Remote, Android işletim sistematik Philips Smart TV’nizi Android cihazınızdan kontrol etme kolaylığı sunuyor.

Philips TV Remote, Philips marka akıllı televizyonunuzu Android telefon ve tabletimizden yoklama etme kolaylığı sunarak, kumanda arama derdinden kurtaran ya da mevcut kumandamızı eskitmemizi sağlayan bir kullanım. 2014 model ve daha yeni Philips Smart TV’lerle uyumlu olan tatbik ile televizyonun temel işlevlerini yönetmekten dijital kanal programına bakmaya kadar o kadar fazla işlemi basit dokunma hareketleriyle yapabiliyorsunuz.

Zeki televizyonlar bundan böyle birçoğumuzun odalarını süslüyor. Bazılarımızın televizyon izlemek için, bazılarımızın da oyun oynamak için seçtiği zeki televizyonların iki taraflı sorunu kumandalarının alıngan yapıda planlanmış olmasından kaynaklı zamanla bozulması ve odanın içerisinde inanılmaz bir şekilde kaybolması. Philips TV Remote uygulaması bu iki durumda kalan kullanıcılar için planlanmış bir uzakta kontrol uygulaması. Televizyonunuzun ses, kanal gibi temel işlevlerini yönetmenin haricinde yayınlama akışını da bakabiliyorsunuz.

Philips Smart TV’nizle Android telefon / tabletinizi aynı kablosuz ağ üzerinden bağladıktan daha sonra kullanmaya başlayabileceğiniz uzaktan denetim uygulamasının televizyonun temel işlevlerini yönetme izni vermesi ve kanal listesini karşınıza sonuç haricinde medya paylaşım fonksiyonu da bulunuyor. Android cihazınızdaki resim ve videoları televizyonunuza aktarabiliyor ve daha büyük ekranda izlemenin keyfini sürebiliyorsunuz.

Philips TV Remote uygulamasının tek beğenmediğim yanı sınırlı sayıda modele destek vermesi oldu. XXPUS7XX9, XXPFS8XX9, XXPUS8XX9, XXPUS8XX9C, XXPUS9XX9 modellerinden birine sahip değilseniz uygulamanın nimetlerinden faydalanamıyor ve uzun süredir güncellenmemiş, eski arayüzlü Philips MyRemote uygulamasına dönmeniz gerekiyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi