Phone Doctor Plus indir

Phone Doctor Plus indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Phone Doctor Plus uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızın tamamiyle fonksiyonel durumda olduğundan emin olabiliyorsunuz.

Phone Doctor Plus uygulaması, Android zeki telefon ve tabletlerinin tam anlamıyla fonksiyonel olup olmadığını değer biçmek isteyen ve herhangi bir sorun durumunda bu sorunun köküne dek inmek isteyen kullanıcıların seçim edebilecekleri ücretsiz diagnostik uygulamaları aralarında yer alıyor. Özellikle yeni bir telefon aldığınızda onu gözden geçirmek yoksa garanti bitmeden cihazı yaptırmak istiyorsanız elbette göz atmadan geçmemeniz gereken araçlardan birisi olduğuna inanıyorum.

Uygulamanın oldukça sade ve anlaşılması mümkün bir arayüzü var ama bu sadelik içerisinde öyle çok data barındırıyor oysa bir takım teknik terimleri anlamamanız da mümkün. Fakat herhangi bir sorun varsa başvuru formu bunu belirttiği için illa ki tüm terimlere baskın olmanız da gerekmiyor. Dolayısıyla Phone Doctor Plus’ın yeterince kullanıcı dostu olduğunu söyleyebilirim.

Uygulamayı kullanarak mobil cihazınız üstünde test edebileceğiniz sistemlere özet olarak bir göz atmak gerekirse;

Dokunmatik ekran testi Kulaklık ve mikrofon testi Hoparlör testi Arama fonksiyonları Değişik sensörlerin deneme edilmesi Pusula Depolama alanı ve düşünce İşlemci fonksiyonları Kamera, titreme ve ışık kontrolleri GPS ve diğer temas kontrolleri Fiziki butonların kontrollleri

Phone Doctor Plus hemen hemen mobil cihazınızın her bir noktasını deneme edebildiği için elde edilen sonuçların da yeterince güvenilir olduğunu spesifize etmek gerek. Çalışması esnasında herhangi bir sorun ya da problem yaratmaması da denemeden geçmemeniz için sebepler aralarında.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi