Photo Measures indir

Photo Measures indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bambaşka alanların fotoğrafını çekerek en, tepe, zirve gibi oranları resim üstüne ekleyebilirsiniz.

Photo Measures uygulaması, farklı alanların resimlarını çekerek bu alanlar üzerinde anekdot yazma, ölçü alma gibi işlemleri Android cihazlarınızdan gerçekleştirebilmenize imkan tanıyor.

Mutfağınıza dolap yaptıracaksınız ve ölçüleri edinmek istiyorsunuz diyelim. Dolap yaptıracağınız alanın fotoğrafını çektikten sonra, en-boy-doruk oranlarını oklar vasıtasıyla kolayca çizebiliyor ve işlerinizi daha da kolaylaştırabiliyorsunuz. Mobilya, banyo, oturma odası, yemek odası ve mutfak gibi alanlarda yapacağınız işlerde ve daha birçok operasyon için yardım alabileceğiniz başvuru formu, verilerinizi organize etmenizde de tezgâhtar oluyor. Standart, favoriler, en son, manâlı, odalar, objeler gibi kategorilere çalışmalarınızı kaydederek, sonradan kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Dropbox ile senkronize çalışan Photo Measures, çalışmalarınızı PDF, e-mail veya fotoğraf olarak gönderebilmenize imkan verdiği gibi galeriye kaydetmenize de müsade veriyor.

Resim çekerek üzerinde ölçüler yazabilme, Fotoğrafa notlar ekleyebilme, Daha artı ayrıntısıyla uğraşma için yakınlaştırma imkanı, Çalışmaları kategoriye göre ayırma, Yüksek çözünürlükte tescil ve paylaşma, Fotoğrafları herhangi bir boyut ve irtifa oranına kadar dışa aktarma.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi