Photo Recovery Shop indir

Photo Recovery Shop indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Photo Recovery Shop silinen fotoğraflarınızı kurtarmanıza muavin olan bir Android uygulamasıdır

Photo Recovery Shop kullanıcılara silinen fotoğrafları geri getirme konusunda muavin olan bir mobil dosya kurtarma uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan zeki telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir silinen fotoğrafları kurtarma uygulaması olan Photo Recovery Shop ile yanlışlıkla Android cihazınızdan silinen fotoğrafları geri getirebilmeniz muhtemel. Hatalı bir dokunuş, bilgi yazma arızaları, fotoğraf kaydedilirken şarj bitmesi gibi nedenlerden ötürü zaman zaman Android cihazınızdaki fotoğraflar silinebiliyor. Photo Recovery Shop ile silinmiş ve kayıp fotoğrafları Android cihazınız üzerinde tarayabilirsiniz ve tespit edilenleri geri getirebilirsiniz.

Photo Recovery Shop Samsung, HTC, LG, Sony gibi yaygın olarak kullanılan telefon modellerini desteklemektedir. Photo Recovery Shop içerisinde kullanılan özel algoritma resim kurtarma işinin yüksek isabet ile tamamlanmasını ve saptama edilmesi zor kayıp fotoğrafları bulabilmeyi sağlar.

Anekdot: Photo Recovery Shop ile cihazınızın dahili hafızasına kayıtlı olan kayıp ve silinmiş fotoğrafları kurtarabilmek için cihazınızın rootlanmış olması gerekmektedir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi