Photon Flash Player indir

Photon Flash Player indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
19 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Photon Flash Player, Android cihazlarınızda sorunsuz bir şekilde Flash oynatmanıza ihtimal karşılayan bir tarayıcıdır.

Akıllı telefonlar her ne dek kusursuz gibi görünse de, konu videolara geldiğinde insanı çileden çıkartabiliyor. ana video oynatıcıların dışında bir takım flash desteği isteyen durumlarda çaresiz kalabiliyoruz. 

Photon Flash Player, flash tarayıcı olma özelliği içeren, online video akışı eklentisi Flash Player desteğiyle olmazsa olmaz uygulamalardan biri. Yüklediğiniz andan itibaren tarayıcı üzerinden hızlı bir şekilde internette gezinti yapabiliyorsunuz. Kendi cihazınızda sorun çıkaran ve Flash desteği isteyen videoları izleyemiyorsanız herhangi bir eklentiye lüzum duymadan Photon Flash Player’ı kullanabilirsiniz. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ya da tablet kullanıcılarının mutlaka indirmeleri gereken bu gerçekte, çoğu kez gezdiğiniz sitelerde de tarama deneyiminizin daha çabuk gerçekleştiğini göreceksiniz. Devingen bant genişliği ayarı yapma konusunda da kullanıcıları hür bırakan Photon, vazgeçemeyeceğiniz uygulamalar arasında yer alıyor.

Özelliklerine daha yakından bakacak olursak: 

Sınırsız sekme desteği Her türlü flash içeriğini oynatabilme Zeki url arama özelliği FLV ve SWF formatlarını sorunsuz oynatabilme Rahat ve özel tarama desteği 3 öbür navigasyon modu: Finger mod, drag hand mod, mouse mod

Daha önce öyle çok tarayıcı değiştiren insanlara hap gibi gelecek Photon Flash Player’ı bedava olarak indirebilirsiniz. İçinde barındırdığı özelliklerin hakkını veren nadir uygulamalardan biri olduğunu düşünüyorum. Denemenizi mutlaka öneririm.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

19 kez indirildi