Picoo Launcher indir

Picoo Launcher indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Picoo Launcher, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir launcher uygulamasıdır.

Picoo Launcher, Android cihazlarınıza bedava olarak indirip kullanabileceğiniz bir launcher uygulamasıdır. Bildiğiniz gibi launcher’lar, Android cihazları daha kullanışlı ülkü getirmek ve kişiselleştirmek için kullanılan tezgâhtar uygulamalar.

Android cihazınıza bir launcher kurduğunuzda telefonunuzu daha çabuk, daha kullanışlı ve daha basit bir şekilde yöneticilik edebilirsiniz. Picoo Launcher da bu amaçla geliştirilmiş, başarılı bir launcher uygulaması diyebilirim.

Picoo Launcher telefonunuzu hızlandırdığı gibi aynı zamanda pilden de tasarruf ettiriyor. Telefonunuzdaki standart launcher’dan daha iyi ve daha düzgün olmasıyla birlikte düşük ayarlardaki cihazlarda bile sürükleyici bir şekilde çalışıyor.

Uygulamanın en önemli özelliği ise Google’ın materyal dizaynı ile geliştirilmiş olması. Bildiğiniz gibi Google materyal dizayn (Material Design) sade, minimalist ve geometrik şekilleri kullanan bir tasarım şekli.

Picoo Launcher da bu şekilde geliştirilmiş bir başvuru formu. Telefonunuzu hızlandırmasının yanına uygulamalarınızı da organiz ediyor ama siz de bu sayede sık kullandığınız uygulamalara ve ayarlara zahmetsizce erişebiliyorsunuz.

Launcher, uygulamalarınızı oyunlar, sosyal uygulamalar, araçlar gibi öbür kategorilerde klasörlere yerleştiriyor. Böylece aradığınız bir uygulamaya kolayca erişebiliyorsunuz. aynı zamanda sık kullandığınız Wi-fi, uçuş modu gibi ayarlar için de kısayollar oluşturabiliyorsunuz.

Eğer alternatif bir launcher arıyorsanız Picoo’yu denemenizi tavsiye ediyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi