Picturesque Lock Screen indir

Picturesque Lock Screen indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Picturesque Lock Screen uygulaması ile Android cihazınızın esas ekranını daha şen ve renkli bir ışık halkası getirebiliyorsunuz.

Not: Bu başvuru henüz ülkemizden kullanılamamaktadır.

Picturesque Lock Screen uygulaması, Microsoft Garage göre hazır bedava Android kilit ekranı uygulamaları arasında yer alıyor ve kısa zamanda öyle de emek harcanmadan hazırlanmasına karşın oldukça başarılı bir launcher olduğunu söyleyebilirim. Kolay akort ve görünüm düzenleme mekanizmaları baştan sona Android cihazınızın istediğiniz görünüme kavuşmasını ve dilediğiniz bilgileri vermesini sağlayabiliyorsunuz.

Uygulamayı telefonunuza yüklediğinizde, belli başlı ekranınızda yer alan duvar kağıtları Bing’in son 6 gün her tarafında kullandığı arkaplan görüntüleri olarak değişiyorlar ve bu nedenle oldukça hoş fotoğraflarla telefonu kullanmak olası ayla geliyor. Keza telefonu sallayarak ya da sağa doğru kaydırarak da arkaplan resimlerini değişiklik imkanı sunuluyor.

Kullanıcılara en son aramaları, SMS’leri, lokal haberleri, hava durumunu ve takvimleri de sunabilen tatbik, böylece belli başlı ekranınız üzerinden hiç bir işlemde bulunmadan fazla sayıda noktaya dair bilgilere erişebilmenize ihtimal tanıyor.

defalarca kilit ekranını açma zorunluluğu olmaması ve kamera, internet, parlaklık ayarları gibi fazla sayıda ayara dosdoğru kilit ekranından ulaşılabilmesi ise uygulamanın Android telefon kullanımını hızlandırabilen özellikleri arasında yer alıyor.

Yeni ve alternatif bir kilit ekranı yahut launcher uygulaması arayanların göz atmadan geçmemeleri gereken uygulamalardan birisi olduğunu düşünüyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi