PitchLab Guitar Tuner indir

PitchLab Guitar Tuner indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 gün önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Acemi ve profesyonel müzisyenler için geliştirilen PitchLab Guitar Tuner uygulamasıyla enstrümanlarınızı zahmetsizce ayar edebilirsiniz.

Enstrüman çalanların en büyük ihtiyaçlarından biri de enstrümanları ayar etmek olsa gerek. Öyle çok enstrümanı akort edebilmenizi karşılayan PitchLab Guitar Tuner uygulaması, bu konudaki bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak türden bir Android uygulaması.

Gitar, keman, mandolin, ukulele, banjo, buzuki ve pedal steel gibi enstrümanları ayar ederken kullanabileceğiniz PitchLab Guitar Tuner, acemiler ve profesyonellerin rahatlıkla kullanabileceği bir kullanım. Hangi enstrümanı ayar etmek istediğinizi seçtikten sonra telefonunuzu bir kenara bırakıp, rahatlıkla akort işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Enstrümanınızın tellerine vurduğunuzda doğru akora ne dek yaklaştığınızı peşine düşüp takip ederek, kolaylıkla bir işlemi tamamlayabilirsiniz.

Akort ekranında öbür görünümlere sahip olan uygulamada isterseniz gitar telleriyle birlikte ayar edebilir, isterseniz frekans aralığını görerek akort yapabilirsiniz. Gereksinim duyabileceğiniz hemen hemen tüm akorları bulunduran PitchLab Guitar Tuner uygulaması, sunduğu özelliklerle ve ayrıca ücretsiz olarak sunulmasıyla bu anlamda en başarılı bulduğum uygulamalardan biri diyebilirim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi