Plakam Nerede indir

Plakam Nerede indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 gün önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Plakam Nerede uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan zahmetsizce kaybolan plakanızı ve çalınan arabanızı bulabilirsiniz.

Plakam Nerede uygulaması, son zamanlarda Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için hazır uygulamalar içerisinde en garip bulduklarımdan bir her birine oldu diyebilirim. Keza ücretsiz olarak sunulan hem de oto sahiplerinin çok beğeneceklerine inandığım kullanım, plakası kaybolanların bir lahza önce kayıp plakalarına ulaşabilmeleri için bir takım araçlar sunuyor ve bununla birlikte çalınan otomobiller için de yardımcı olabilecek özelliklere sahip.

Uygulamayı ayrıca sahipsiz bir plaka bulanlar ayrıca de plakasını kaybedenler kullanabiliyorlar. Böylece bir yerde bir plaka bulduğunuzda, bunu sistem içerisine girebiliyor, plakasını kaybeden kişinin sizi zahmetsizce bularak plakayı geri almasını sağlayabiliyorsunuz. Bu sayede yeni plaka alma, harçlar, pullar, emniyet işlemleri gibi pek çok işten kurtularak her tarafta plakaya ulaşmak mümkün hale geliyor.

Bunun yanında uygulamanın içerisindeki özel plakalı vasıta satışı da bu konuda merağı olanları cezbedecektir. Özel plakaların trafikte dikkat çektiklerini ve bu işin ciddi meraklılarının olduğu dikkate alınırsa uygulamanın oldukçe geniş bir kitleye hitap ettiği söylenebilir.

Plakam Nerede uygulamasında bir öteki uyarı çeken nitelik ise panik butonu. Panik butonu, aracınızın çalındığını saptama etmeniz halinde basabileceğiniz elverişli bir buton ve basmanızın arkasından 10 km çapındaki bütün Plakam Nerede kullanıcılarına aracınızın plakası ve modeli iletiliyor. Böylelike hırsızlar yakın çevreden uzaklaşamadan öteki başvuru formu kullanıcıları kadar farkedilebiliyor, peşine düşüp takip edilebiliyorlar. Bu özelliğin polise verilecek ifadelerde de rahatlık sağlayacağını söyleyebilirim.

Başvuru Formu içerisinde bahşedilen bütün bulundu ve kayıp ilanlarının ücretsiz olarak verilebilmesi tamamen herhangi bir sınırlama olmadan kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Her araç kullanıcısının ve bununla birlikte yayanın mobil cihazında ivedi durumlar için bulundurması gereken uygulamalardan birisi olduğunu düşünüyorum. Sakın denemeden geçmeyin!

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi