PlakaTr indir

PlakaTr indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

PlakaTr, şehir halkı içi trafikteyken veya şehirler arası seyahat yaparken gördüğünüz ve bilmediğiniz il kodlarının hangi ile ait olduğunu sorgulayabileceğiniz faydalı bir Android uygulamasıdır.

PlakaTr, trafikte gördüğünüz ve gözünüzün aşina olmadığı farklı il koduna sahip plakaların hangi ile ait olduğunu sorgulatarak öğrenebileceğiniz ücretsiz ve yararlı bir Android uygulamasıdır. Bilmediğiniz ve merak ettiğimiz plaka kodlarının hepsinin hangi illere ait olduğunu ister karşılaştığınız süre isterseniz herhangi bir zamanda kullanım üzerinden sorgulatarak merağınızı giderebilirsiniz.

Şık ve sade bir arayüze sahip olan uygulamanın kullanımı epeyce kolay. Merak ettiğiniz plaka il kodunun yanında başvuru size plaka koduna ait ilin, telefon kodunu, yüzölçümünü ve nüfusunu da göstermektedir. Kısa sürede zahmetsizce sorgulayarak istediğiniz bilgiye ulaabildiğiniz uygulamayı kullanmanız için Android telefon veya tabletinizin internet bağlantısına ihtiyacı yoktur. Gerekli tüm veriler uygulama içerisinde yer almaktadır. Keza dilekçe içerisinde hiçbir reklam bulunmamaktadır.

Özellikle uzun mesafeli yolculuklarda karşılaştığımız farklı il kodlarını basit ve çabucak sorguyalabilmemiz nedeniyle hazırlanan başvuru formu, işlevini son derece başarılı bir şekilde yerine getirmektedir.

Android cihazlarınız üstünde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz başvuru formu son güncelleme ile birlikte şehirler ve ilçeler arası mesafeleri de ölçebilmektedir. Fakat uygulamanın bu servisini kullanabilmek için cihazınızın internete yan olması gerekmektedir.

Son güncelleme ile birlikte gerçekleşen şansın dönmesi:

Büyük Kasaba tercih seçeneği eklendi İller ve ilçeler arası uzaklık ölçüm aracı eklendi Rakım bilgisi eklendi Yüz ölçüm bilgileri Harita Genel Komutanlığı’nın verileri ile güncellendi Nüfus bilgileri güncellendi Kod girişi işleminde karşılaşılan Uygulamanın Ram kullanımı optimize edildi

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi