Play! indir

Play! indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Play!, PlayStation 2 oyunlarını Android cihazlarınızda çalıştırmanıza asistan olan bir emülatördür

Play! eğer vaktiyle oynadığınız PlayStation 2 oyunlarını mobil cihazlarınız üzerinde oynamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir PS2 emulator uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için tasarlanmış bir PlayStation 2 emulator uygulaması olan Play! esas olarak PS2 oyun konsolu için geiştirilmiş oyunları Android işletim sistemi üzerinde çalışabilecek ayla getiriyor. Bu sayede bu olağan oyunları Android cihazınızda oynayabilmeniz olası olmakta. En Ince Ayrıntısına Kadar bedava olarak indirebileceğiniz Play! ile PlayStation 2 oyunlarını Android akıllı telefon ve tabletleriniz üstünde oynayabilmek için oynamak istediğiniz oyunun kalıp dosyasına sahip olmanız yeterli.

Play! kullanarak PS2 oyunlarını çalıştırmak için sahip olduğunuz oyun kalıp dosyasını Android cihazınıza kopyalıyorsunuz. Ardından uygulamayı çalıştırarak karşınıza meydana çıkan dosya gezgini üstünde bu kalıp dosyasını saptama ediyorsunuz. Kalıp dosyasının üstüne dokunduğunuzda oyun çalıştırılacaktır. Ilk aşamada kontrol ayarlarını yapıyorsunuz. Play! sanal kontrol çubuğu ve tuşlar kullanarak oyunları oynamanıza müsade veriyor.

Play! halen geliştirilen bi emülatör olduğu için hatalarla karşılaşmanız muhtemel.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi