Plesk Manager indir

Plesk Manager indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Plesk Manager ile Linux ve Windows işletim sistemi üstüne kurulu sunucularınızı mobil cihazınızdan yönetebilirsiniz.

Plesk Manager, Windows ve Linux işletim sistemlerine kurulabilen popüler web sunucu denetleme paneli Parallels Plesk kullanıcılarına sunulmuş olan bir mobil uygulamadır. Parallels Plesk 11.0 ve daha üzeri sürümle uyumlu olan tatbik ile sunucunuz hakkında kayda değer bilgilere Android telefonunuzdan erişebilir, esas idareci işlevlerini yerine getirebilirsiniz.

Android 2.1 ve üzeri işletim sistemi üstünde çalışan telefonunuz üzerinden de artık Parallels Plesk sunucularını teftiş etmeniz muhtemel. Idareci yetkisine sahip biri olarak sunucu hakkında bilgileri (Hangi işletim üzerinde kurulu olduğundan Parallels Plesk sürümüne değin her şeyi öğrenebilirsiniz.) görüntüleyebilir, sunucunuzda her şeyin yolunda olup olmadığını öğrenebilir, sunucularınızı tekrar başlatabilir, dilediğiniz sunucudaki servisleri durdurabilir ve başlatabilir, hata kayıtlarına bakabilir, Parallels Plesk’e idareci erişimini kısıtlayabilirsiniz.

cPanel yerine Plesk’i seçim edenlerdenseniz web sunucularınızı nerede olursanız olun yönetmenizi müsade veren Plesk Manager kuşkusuz telefonunuzda bulunmalı.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi