Plex indir

Plex indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz medya dosyalarını düzenleme uygulamaısıdır.

Plex, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz, çapraz platform bir medya düzenleme uygulamasıdır. Plex uygulamasını öteki tüm cihazlarınızla birlikte kullanabilir, senkronize edebilir ve bu şekilde medya dosyalarınızı düzenleyebilirsiniz.

Mesela bilgisayarınızda bulunan, en sevdiğiniz dizileri, filmler, fotoğrafları ve müzikleri, Plex spiker istemcisi doğruca  telefonunuz, tabletiniz ve hatta televizyonunuz üzerinden izleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz.

Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz Plex uygulamasında yeni eklenenler, sıradakiler, önerilenler, kanallar gibi o kadar çok sekme bulunur. Eğer isterseniz kütüphanenizi arkadaşlarınızla deha paylaşabilirsiniz.

Özellikler:

Dosyaları açıklamaları ile birlikte saklar. Otomatik olarak format dönüştürür. Kolayca paylaşırsınız. Kolayca arama yapabilirsiniz. Çevrimdışı olarak izleyebilirsiniz. Bulut depolama sistemlerine aktarabilirsiniz. TED gibi çevrimiçi kanallara erişebilirsiniz. Youtube gibi sitelerden videoları daha sonra izlenecekler listesine atabilirsiniz.

Eğer siz de Android cihazlarınızda kullanmak üzere bir medya düzenleme uygulaması arıyorsanız, Plex’i indirip denemelisiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi