Portal – Wifi File Transfers indir

Portal – Wifi File Transfers indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Portal – Wifi File Transfers ücretsiz ve limitsiz olarak kullanabileceğiniz bir dosya aktarma uygulamasıdır

Portal – Wifi File Transfers bilgisayarınız ile Android cihazınız arasında kablosuz dosya transferi yapabilmenizi mümkün kılan bir WiFi dosya transferi uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan zeki telefon ve tabletlerinize ayrıntılarıyla ücretsiz olarak indirip kullanaileceğiniz Portal – Wifi File Transfers uygulaması bilgisayarınız ve Android cihazınız arasındaki dosya transfer işini zahmetsiz ve çabuk bir ayla getiriyor. Normalde Android cihazmızla bilgisayarımız arasında dosya paylaşabilmek için Android cihazımızın USB kablosunu bilgisayarımıza bağlıyoruz ve dosya trasnferini gerçekleştirebiliyoruz. Portal – Wifi File Transfers bu kablo bağlama derdinden kurtulabiliyorsunuz. Ayrca bir takım durumlarda bilgisayarınız Android cihazınızı da tanımayabiliyor. Bu problemleri de Portal – Wifi File Transfers ile aşabiliyorsunuz.

Portal – Wifi File Transfers ile bilgisayarınızla Android cihazınız aralarında bağlamak için bilgisayarınıza herhangi bir Android dosya transfer programı kurmanıza gerek değil. Bu uygulamayı Android cihazınıza indirdikten daha sonra bilgisayarınızda internet tarayıcınız üzerinden Android cihazınız ve bilgisayarınızı eşleştiriyorsunuz ve bilgisayarınızdaki dosyaları trayıcınız üzerine sürükleyip bırakarak dosyaları Android cihazınıza gönderebiliyorsunuz. Portal – Wifi File Transfers’ın web arayüzüne bu bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz:

http://portal.pushbullet.com/

Portal – Wifi File Transfers ile: 

tek tek veya toplu olarak dosyaları ya da klasörleri paylaşabilirsiniz Android cihazınızdaki dosyalara zahmetsizce göz atabilir, bu dosyaları açabilir veya paylaşabilirsiniz Paylaştığınız resimler otomatik olarak Android cihazınızın resim galerisine atılır Android 5.0 veya üst versiyonuna sahip bir Android cihaz kullanıyorsanız düşünce kartınıza dosya atabilirsiniz

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi