Potential indir

Potential indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Potential uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızın pil tüketimini uzakta gözlemleyebilirsiniz.

Potential uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ve ilginizi çekebilecek garip uygulamalar aralarında yer alıyor. Zira cihazlarınız arasında bir temas kuran dilekçe, bu cihazlardaki bazı kayda değer şeyleri sizlere hatırlatıyor ve unutkanlıkların önüne geçmenizi sağlıyor. Bunların neler olduğunu merak ettiğinize eminim, dilerseniz hemen uygulamanın acayip özelliklerine antre yapalım.

Uygulamayı tüm Android cihazlarınıza kurduktan daha sonra, bu cihazlarda bataryanın azalması durumunda anında bundan farkında olan olabilir, böylece öteki cihazlarınız yanınızda olmasa bile hangi halde oldukları hakkında akıl edinebilirsiniz. Hem uzaktan Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısının kesilmesi gibi işlemlerin gerçekleştirilmesine de olanak tanıyor.

Eğer çok batarya harcayan uygulamaları öteki cihazlarınızda açık unuttuysanız bunları uzaktan kapatma şansınız da mevcut. Uygulamayı verimli bir şekilde kullandığınızda tüm Android cihazlarınızdan diğer cihazlarınızın durumlarını teftiş edebilir ülkü geleceksiniz ve bu sayede beklenmeyen durumlarla tesadüf ihtimali de düşecektir.

Uygulamanın hemen şimdi devlete ait bütün sürüm versiyonunun yayınlanmış olmaması nedeniyle epeyce yoğun bir geliştirme süreci içerisinde olduğu üreticisi tarafından belirtiliyor. böylece gelecek günlerde çok daha fazla nitelik bizlerle buluşacaktır. Ama şimdilik sahip olduğu özelliklerin bile kullanıcılara zorunlu uyarılar konusunda asistan olacağı kesin.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi