Power Button Flashlight indir

Power Button Flashlight indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Power Button Flashlight epeyce pratik bir el feneri uygulamasıdır

Power Button Flashlight mobil cihazlarınızda el feneri açmayı fazla dhaa pratik ve çabuk bir hale getiren bir fener uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Power Button Flashlight esas olarak cep telefonunuzun el fenerini telefonunuzun zorlama tuşunu kullanarak epeyce hızlı bir şekilde açmanıza yardımcı oluyor. Normalde el fenerini çalıştırabilmek için telefonunuzun ekran kilidini açmanız, sonrasında fener uygulamasını açarak feneri çalıştırmanız gerekmekte. Power Button Flashlight ile bütün bu aşamaları atlayabiliyorsunuz.

Günlük hayatta sık sık kullandığımız el fenerini açtırmak için telefonumuzun menüleriyle boğuşmak can sıkıcı olabilmekte. Gereklilik hemen anında çalışmayan bir fener yerine tek tuş yardımıyla açabileceğimiz bir fener daha fazla işimize yarayacaktır. Power Button Flashlight ile ek fenerinizi çalıştırmak için tek yapmanız gereken telefonunuzun şiddet tuşuna 3 saniye içerisinde 3 kez arka arkaya hücum etmek.

Power Button Flashlight’ın bedava sürümü ile zor tuşunuzu kullanarak fenerinizi açabilirken uygulamanın Pro sürümünü satın aldığınızda zorlama tuşunu kullanarak feneri kapatabiliyorsunuz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi