Power Clean indir

Power Clean indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 gün önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Power Clean uygulamasını kullanarak Android cihazınızı zahmetsizce geveze dosya ve uygulamalardan temizleyebiliyorsunuz.

Power Clean uygulaması, Android zeki telefon ve tabletinin genel performansından hoşnut olmayan kullanıcılar için hazırlanmış bedava temizlik ve performans arttırma uygulamaları arasında yer alıyor. Hem bedava olması hem de herhangi bir reklama sahip olmaması, ayrıca kolayca kullanılabilen ve fazla az yer kaplayan bir yapıya sahip olması tamamen elbette denemek isteyebileceklerinizden birisi olduğuna inanıyorum.

Uygulamayı kullandığınızda, mobil cihazınızın ara belleğinde kalan ya da öteki geçici klasörlerinde tutulan tüm geveze dosyaları tek seferde otomatik olarak silebiliyori böylece cihazınızı ağırlaştıran bu dosyalardan kurtulabiliyorsunuz. aynı zamanda tarayıcı tarihçesi ve panoya kopyalanan veriler gibi öteki bilgileri de temizleyebildiği için kullanımınız esnasında cihazınızın bütün performansla çalışacağından belli olabiliyorsunuz.

Arkaplanda çalışan uygulamaları da sonlandırabilen ve bu nedenle belleği boşaltan Power Clean, sıkça onlarca farklı uygulamayı açan ama kapatmayı unutanlar için oldukça çabuk bir temizlik yöntemi sunuyor diyebilirim.

Sisteminizde yer alan uygulamaları uyandırmak, yedeklemek ve üreticinin cihaza yerleştirdiği yazılımlardan kurtulabilmek için de kullanabileceğiniz uygulama, bu vesile ile öyle çok telefon üreticisinin telefonu ağırlaştırmak pahasına sisteme gömdüğü yersiz araçlardan kurtulmanıza tezgâhtar oluyor. Gelen bildirimler konusunda memnuniyetsizliğiniz varsa cihazınızda hangi uygulamaların size bildirim göndereceğini de belirtebiliyorsunuz.

Telefon veya tabletinizin ekipman yahut yazılım bilgileri konusunda da destek sunan Power Clean, tam ayrıntılı bir Android performans yöneticisi olarak çoğu kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Bence göz atmadan geçmeyin derim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi