Power Off indir

Power Off indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Power Off, Android cihazlarınızın anasayfasına yada diğer sayfalarına kısayol tuşu ekleyerek tek bir dokunuş ile cihazınızı çabucak kapatmanızı karşılayan pratik ve yararlı bir Android uygulamasıdır.

Power Off, Android telefon ve tablet sahiplerinin kullanarak tek bir tuş dokunuşu ile cihazlarını zahmetsizce kapamalarını karşılayan bedava bir Android uygulamasıdır.

Eğer her akşam telefon yada tabletinizi kapatıyorsanız lakin baskı tuşuna basılı tutup açılan pencereden kapama işlemi yerine getirmek zorlama geliyorsa Power Off’u kullanabilirsiniz. Uygulamanın kendi içerisinde ayrı renk seçeneklerine sahip temaları da mevcut. Bu sayede kullandığınız duvar kağıdı ile ahenkli bir tema seçebilirsiniz.

Tatbik basit olarak istediğiniz sayfaya telefonu kapamanız için zorunlu kısayolu koymanızı sağlıyor. Bu kısayola dokandıktan kısa bir vakit sonra cihazınız kapanacaktır.

Not: Uygulamanın tek olumsuz yanı, kullanabilmeniz için cihazınızın rootlu olması gerekiyor. Eğer cihazınız yeni ise ve rootlu yok ise yalnızca bu uygulamayı uygulamak için rootlamanızı nasihat etmem. Çünkü cihazınız rootlandığında var olan garanti süresi sona ermektedir. Eğer tecrübeli bir mobil aygıt kullanıcısı iseniz ve cihazınız rootluysa Power Off’u rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cihazınız rootlu değil ise başvuru çalışmayacaktır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi