Power Toggles indir

Power Toggles indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi7 gün önce
Hemen indir ()
5 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Power Toggles, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir pil uygulamasıdır.

Power Toggles, Android cihazlarınıza bedava olarak indirip kullanabileceğiniz bir pil ve şiddet uygulamasıdır. Telefonunuzu gün içinde daha uzun vakit kullanabilmek istiyorsanız ve piliniz ivedi bitiyorsa bu dilekçe ile buna bir çözüm bulabilirsiniz.

Power Toggles fiilen bir widget uygulaması. Bataryanızı en çok kullanan uygulamalar ve ayarlara çabucak ulaşabileceğiniz bir widget uygulaması olan Power Toggles ile belli başlı ekranınızdan gerekli ayarları anında yöneticilik edebiliyorsunuz.

Başvuru Formu ile asıl ekrana koyabildiğiniz widget üzerinden idare edebileceğiniz ayarlardan bazılarını Wifi, bluetooth, ekran parkalığı, GPS, kablosuz temas noktası, flaş ışığı, mobil veri biçiminde sayabilmemiz mümkün.

Widget üstüne istediğiniz değin ayar düğmesi atama şansına sahipsiniz. aynı zamanda düğme renklerini ayarlayabiliyor ve arayüzü de istediğiniz gibi kişiselleştirebiliyorsunuz. Bu sayede telefonunuzun pil kullanımını istediğiniz gibi ayarlayabiliyor ve daha uzun süre kullanabiliyorsunuz.

Hiçbir ücret ödemeden kullanabildiğiniz gerçekte herhangi bir reklam olmaması da bir öteki pozitif özelliği diyebilirim. 5 milyona yakın kullanıcı tarafından sevilerek kullanılan bu uygulamayı herkese tavsiye ediyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

5 kez indirildi