Presentation Maker indir

Presentation Maker indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Çabuk çalışan dinamikleri ve yeterli sayıdaki özelliği ile pratik yoldan sunum hazırlayabileceğiniz Presentation Maker’ı ücretsiz deneyebilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Presentation Maker ile Android işletim sistemli tablet ve telefonunuzda sunumlar hazırlayabilirsiniz.

Presentation Maker kendini her ne kadar mobil cihazların Powerpoint’i olarak tanıtsa da bu tanım fazla içten değil zira uygulama Powerpoint değin çok fonksiyon sunmuyor. Fakat yine de mobil cihazlarda kullanabileceğiniz ideal sunum hazırlama uyglamalarından biri.

Uygulamayı kullanarak sunumlarınıza talimat, geçiş efektleri ve fotoğraflar ekeleyebilirsiniz. Lakin ne eyvah ancak ses dosyası ekleme özelliği bulunmuyor. Buna ilave olarak eklenen fotoğrafları kırpabileceğimiz bir araç olsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Uygulamanın bunlara ek olarak bir eksi yönü daha var fakat birçok kullanıcının keyfini kaçıracağa benziyor. Presentation Maker’da bütün özellikler ücretsiz değil, bazılarını parayla satın almanız gerekmekte.

Eksi yönlerini bir kenara bırakacak olursak ayaküstü sunum aranje etmek gibi bir gayeniz varsa Presentation Maker size bu konuda muavin olabilir. Son derece kolay arayüzü doğruca kullanırken herhangi bir zorluk yaşayacağınızı düşünmüyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi