Prey Anti Theft indir

Prey Anti Theft indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Prey Anti Theft uygulaması ile Android cihazınızı uzak yoklama edebilir, verilerinizi koruyabilirsiniz.

Prey, akıllı telefon ve tabletinizdeki verileri muhtemel hırsızlık durumunda koruyabilmeniz için geliştirilmiş bir güvenlik uygulamasıdır. Kaybolan veya çalınan cihazlarınızı takip edebileceğiniz ve uzakta yönetebileceğiniz başvuru, ücretsizdir.

Tam özellikli bir anti-hırsızlık uygulaması olan Prey ile tek bir hesap oluşturarak 3 cihazınızı koruma altına alabilirsiniz. Prey hesabınıza antre yaparak kaybolan telefonunuzun konumunu harita üzerinden peşine düşüp takip edebilir, dahili ön ve arkadaki kamerayı kullanarak hırsızın fotoğrafını çekebilir, yetersiz kullanımı engellemek için uzaktaki cihazınızı kilitleyebilir, telefonunuz sessizde deha olsa yüksek seste çalmasını sağlayabilirsiniz. Akıllı telefonunuzun SIM kartının değiştirilmesi durumunda derhal haberdar olabilir ve herhangi bir telefonunuzla SMS aktivasyonu gerçekletirerek anlık olarak rapor alabilirsiniz.

Türkçe dil desteği de sunan anti hırsızlık uygulamasının kullanımı son derece basittir. Web tarayıcınız üzerinden Prey hesabınıza antre yapın ve peşinde cihazınızın kaybolduğunu veya çalındığını belirtin. Bu adımdan sonra cihazınızı kim kullandığı ve cihazın bulunduğu konumu hakkında zorunlu bütün bilgileri alabilirsiniz.

Eğer uzaktaki cihazınız için daha pozitif yoklama seçeneği ve ilave güvelik istiyorsanız Prey hesabınızı yükseltebilir, sınırsız sayıda aygıt peşine düşüp takip etme, gerçe zamanlı denetim, bilgilerin SSL şifreleme kullanılarak gönderilmesi, aygıt başına 100 rapor gizleme, e-posta desteği gibi ilave özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Milyonlarca kullanıcının güvendiği Prey uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletinizdeki verileri yetkisiz kişilerden korumanızı sağlayan alternatif bir anti-hırsızlık uygulaması ve kuşkusuz denenmeli.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi