Prio indir

Prio indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Prio, günlük işlerini daha düzenli bir şekilde takip etmek isteyen iOS kullanıcılarına yönelik hazırlanmış bir başvuru formu.

Prio, hem iPhone ayrıca de iPad cihazlar üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmış bir yapılacaklar listesi uygulaması olarak öne çıkıyor.

Arayüz tasarımı ve kullanıcı dostu özellikleriyle akıllarımızda olumlu bir izlenim bırakmayı başaran Prio, iş ve özel hayatında yapması gereken işleri, düzenli olarak takip etmek isteyen bütün kullanıcılar göre denenmeli.

Uygulamanın temel özellikleri aralarında son derece çabuk çalışması ve kullanıcılara geniş çaplı kişiselleştirme imkanı sunuyor olması geliyor. Kullanım üzerinde oluşturmuş olduğumuz görevlere öncelikler atayabiliyor ve bu sayede bütün görevleri ağırlık sırasına kadar organize edebiliyoruz. Dahası belirli bir zamanda yapılması gereken işlere hatırlatıcılar ve bildirimler ödev şansına da sahibiz.

Prio’da birbirinden şık tasarımlara ve güzel renklere sahip 20 öbür tema yer alıyor. Bu temaları kullanarak daha bireysel bir görünüm yakalayabiliyoruz. Kullanımlarımız esnasında hiçbir soruna yol açmayan Prio, ayrıntılı, pratik ve şık bir yapılacaklar listesi hazırlama uygulaması arayanların denemesi gereken seçeneklerden biri.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi