Privacy Lock indir

Privacy Lock indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Privacy Lock, Android cihazlarınız üstünde kullandığınız uygulamaları şifreleyerek öteki şahısların girmesini engelleyen bir Android koruma uygulaması.

Privacy Lock, kendi Android telefon ve tabletleriniz üstünde kişiselveri ve bilgilerinizi korumanızı karşılayan bir Android koruma uygulaması. Uygulamanın esas işlevi kullandığınız öteki uygulamalar arasında seçim yaparak, istediğiniz uygulamaları parola ile korumaya olmak.

Özellikle meraklı aile bireyleri ve arkadaş çevresine sahip olan kullanıcıları rahatlatan başvuru bir uçtan bir uca, telefonunuzu arkadaşlarınızın eline verseniz bile kilitlemiş olduğunuz uygulamalara erişim sağlayamıyor. Herkesin başına mutlaka daha önce gelmiştir. Telefonunuzu başkasına verirsiniz ve o kişide görmesini istemediğimiz dosya veya uygulamalara girerek oradaki yazılanları ve fotoğrafları bakmak ister. MEraktan kaynaklanan bu kurcama alışkanlığının önüne geçen Privacy Lock, tüm meraklı gözleri istediğiniz içeriklerden uzak tutuyor.

Mesajlaşmalar bile standart dilekçe üzerinden yapıldığı için mesajlarınıza değin her türlü içeriği kilitleyebiliyorsunuz. Facebook, Instagram, WhatsApp ve tüm diğer uygulamalarınızı belirleyeceğiniz şifre ile kilitleyerek sizden başka kimsenin bu uygulamalara erişememesini sağlıyorsunuz. Çünkü girebilmeleri için belirlemiş olduğunuz şifreyi biliyor olmaları gerekiyor.

Kullanım, resim, video, mesajlar ve tüm dosyaları parola ile koruma garantisi sunan Privacy Lock uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize bedava olarak indirip kendinizi meraklı gözlerden korumaya başlayabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi