Private Diary Notes indir

Private Diary Notes indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Private Diary Notes, Android cihazlarınız üzerinde kendinizin belirleyeceği geometrik şifre ile korunan bir günlük oluşturmanızı sağlayan bedava ve yardımcı bir uygulamadır.

Private Diary Notes, tüm Android cihaz sahibi kullanıcıların bulundurması gereken uygulamalardan bir her birine. Kullanım kendinize özel bir jurnal oluşturarak ekran kilidi şifrenizden benzer belirleyeceğiniz bir şifre ile onu korumanızda yardımcı oluyor.

Hayatınızın önemli anlarını veya sizin için değerinde içeren manâlı her şeyi yazabileceğiniz günlüğün tasarımı epeyce şık. Sade ve çağdaş bir arayüz ile birlikte gelen uygulamanın kullanımı son derece basit. Giriş ekranın yeni bir yazı ekleme, önceki yazılarınıza erişme ve parola ayarları menüleri bulunmaktadır.

Telefon ya da tebletinizi arkadaşlarınıza bile verseniz kaydettiğiniz özel bilgilerin en ince ayrıntısına kadar güvende olacağı Private Diary Note uygulaması tamamen ücretsizdir.

Özellikler:

Günlüğünüz için özel geometrik parola tespit Ücretsiz jurnal uygulaması Günlüğünüzü düzenleme ve silme Şifrenizi değiştirme Günlüğünüze basit erişim

Eskiden fazla popüler olan günlükleri rafa kaldırmanızı sağlayacak olan uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi