Puffin Web Browser Free indir

Puffin Web Browser Free indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 gün önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazınız eğer flash desteğine sahip değilse; Pufflin Web Browser ile flash videoları izleyebilirsiniz.

Android kullanıcıların çoğunlukla şikayet ettikleri konulardan biri Flash Player desteğine sahip olmayan cihazlarda açılmayan videolar için bir çözüm bulunamamasıdır.

Pufflin Web Browser uygulaması ise Flash desteğine gereklilik duymadan Flash gerektiren videoları açmaya olanak sağlar. Görsellik ve işlevsellik olarak son derece başarılı olan dilekçe keza Trackpad özelliğine de sahiptir. Konumunu dilediğimiz yere ayarlayarak bilgisayarlarda bulunan touchpad güya bir özelliği dahil etmiş oluruz. Bu Vesile Ile tıklanması baskı alanları bile kolayca tıklayabiliriz.

İkinci Sekmede Durmayan Videolar

Pufflin Web Browser emsallerine göre birçok özelliğe sahip. Kimi zaman sörf yaparken YouTube veya Fizy’den bir şarkı dinlemek isteriz. Fakat bir takım tarayıcılarda 2. sekmeye geçtiğimizde ilk sekmede bulunan operasyon durur ve şarkımız/videomuz devam etmez. Pufflin uygulamasında ise 2. sekmeye geçsek bile ilk sekmede olan işlem katiyen durmaz ve etkileyici bir sörf deneyimi yaşamamıza olanak sağlar.

Android Puffin Web Browser Özellikleri

Birdenbire fazla sekme açabilme Son ziyaret edilen web sitelerine kolay erişim Sık kullanılan siteleri belli başlı ekrana ekleme Flash Player gerektirmez Paylaşma Tam ekran modu Yer imlerine ekleme Ana sayfa belirleme Pop-up engelleme Mobil veya masaüstü mod (ayarlardan etkin/dingin yapabilirsiniz) Trackpad

ARTILAR

Flash Player’a gereklilik duymaz

EKSİLER

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi