Puffin Web Browser indir

Puffin Web Browser indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz çabuk ve zengin özellikli bir tarayıcı arıyorsanız Puffin Web Browser tam size göre.

Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ayrıntılı bir internet tarayıcı arıyorsanız tPuffin Web Browser’a göz atmanız gerektiğini düşünüyorum. Seri çalışan altyapısı ve birbirinden fonksiyonel özellikleriyle ön plana çıkan bu tarayıcı kullanıcılara özgün bir tecrübe taahhüt ediyor.

Uygulamanın öne meydana çıkan özelliklerini şu şekilde listeleyebiliriz;

Rakiplerine oranla daha hızlı sayfa yükleme ve yenileme hızı Adobe Flash desteği doğru Flash içerikleri sorunsuzca oynatabilme Bulut desteği tamamen karşıdan indirilenleri bulut depoya atabilme Flash oyunlar ve videolar için özel sinema modu Pocket, Evernote ve Facebook eklenti desteği Hızlı çalışan JavaScript motoru Renkli arayüzü ve kişiselleştirilebilir öğeleriyle kullanıcılara daha kişisel bir deneyim sunuyor Incognito modu

Benchmark testlerine kadar en süratli internet tarayıcıları arasında gösterilen Puffin Web Browser, Android cihazlar üstünde kullanılabilecek en ideal tarayıcılar aralarında yer alıyor. Flash desteği ve bulut depolama özelliğini kullananlar için sunulan üstün güvenlik özellikleriyle uyarı çeken Puffin Web Browser kullanımlarımız esnasında herhangi bir soruna yol açmadı.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

14 kez indirildi