Pushbullet indir

Pushbullet indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Pushbullet, bilgisayar başında iş yaparken yada oyun oynarken telefonunuza gelen aramaları kaçırmamak yada mesajları okumak için kullanabileceğiniz faydalı bir uygulamadır.

Pushbullet, Android telefon ve taletlerinizin bilgisayara bağlanmasını sağlayarak gelen bütün bildirimlerinizi bilgisayar üzerinde görmenizi sağlayan uygulama, arandığınızdığınızda yada mesaj geldiğinde görmeme şansınızı sıfıra indirmektedir.

Cihazınız gürültüsüz yada uyku modunda olduğunda bile çalışan tatbik tamamen hiç bir aramayı kaçırmazsınız ve gelen mesajları zahmetsizce bilgisayar ekranı üzerinden okuyabilirsiniz.

Bilgisayarınız üzerinde çalışırken, film izlerken yada oyun oynarken dalıp gittiğimiz zamanlar olmuyor değil. Lakin bu zaman zarfında kuşkusuz gerçekleştirmemiz gereken konuşmalar yada mesajlaşmalar olabiliyor. Bu gibi durumlarda Pushbullet en yakın dostunuz olarak size destek edebiliyor. Bildirimleri görüntüleme dışarıya fotoğraf, dosya ve linkler gönderebilmenizi karşılayan başvuru Android telefon ve tabletleriniz ile bilgiayarınız aralarında tehlikesiz bir temas oluşturmaktadır.

Sizde bilgisayarınızda çalışırken telefonunuza gelen bildirimleri görüntülemek ve zahmetsizce resim ve dosya gönderimi yerine getirmek istiyorsanız, Pushbullet uygulamasını ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi