Puzzle Alarm Clock indir

Puzzle Alarm Clock indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Puzzle Alarm Clock, sabahları şiddet uyanan kişiler için özel olarak geliştirilen eğlenceli ve etkin bir alarm uygulamasıdır.

Puzzle Alarm Clock, sabahları 5 dakika daha uyumak can atarak uyuya kalanların korkulu rüyası olacak oldukça etkili ve etkileyici bir Android alarm uygulamasıdır.

Başvuru Formu özellikle sabahları uyanmakta zorluk çeken öğrenciler ve çalışanlar için geliştirilmiştir. Tatbik sabahları uyandğınıza emin almak için farklı bulmacalar sorabiliyor. Kuşkusuz bulmaca sayısını kullanıcıların kendileri belirlemektedir. Dilerseniz alarmın kapanması için ard arda çözmeniz gereken 5 bulmaca ayarlayabilirsiniz. Bu bulmacalar aralarında matematik soruları, fikir kartları gibi bambaşka seçenekler bulunmaktadır.

Tatbik doğru ister sakinleştirici melodiler ile uyanabilirsiniz, isterseniz de yüksek sesli patlama efektleri ile uyanabilirsiniz. Gerçekten çok zorlama uyanıyorsanız, bu Puzzle Alarm clock için problem değil. Çünkü alarmın sesini standard ses oranına kadar daha yüksek vererek kolayca uyanmanızı sağlayabilir.

Geniş kapsamlı ve gelişmiş özelliklere sahip olan tatbik ertesi gün için kurmuş olduğunuz alarmlarla benzer olarak yatma vaktiniz geldiğinde sizi uyarmaktadır.

Özellikler:

Alarmları bulmaca çözerek yada QR kodu okutarak kapatma 3 Ayrı bulmaca zorluk seviyesi Doğrusu uyanıp uyanmadığınızı teftiş etme Sakinleştirici melodiler ile birlikte yükses sesli patlama efektleri Yatma vakti için uyarı Aniden fazla alarm kurabilme

Doğrusu yardımsever ve elverişli bir alarm uygulaması arıyorsanız, Puzzle Alarm Clock’u Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek mutlaka indirmenizi tavsiye ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi