QR & Barcode Reader indir

QR & Barcode Reader indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

QR & Barcode Reader hızlı ve pratik bir barkod okuma uygulamasıdır

QR & Barcode Reader kullanıcılara ayrı kaynaklardan barkod okuma imkanı veren epeyce kullanışlı bir barkod okuma uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan zeki telefon ve tabletlerinize bedava olarak indirip kullanabileceğiniz bir barkod okuyucu olan QR & Barcode Reader Android cihazınızın barkodları ve QR kodlarını taramasını, okumasını mümkün kılmanın yanında kendi QR kodlarınızı ve barkodlarınızı yaratmanıza asistan oluyor ve bu barkod ve QR kodlarınızı süratli bir şekilde paylaşmanızı sağlıyor. Tatbik içerisindeki bütün özelliklere ücretisz olarak erişilebiliyor ve herhangi bir kısıtlama olmadan uygulamayı kullanabiliyorsunuz.

QR & Barcode Reader ayrıca ön kameranızı keza de arka kameranızı kullanarak barkod ve QR kodları okumanızı sağlıyor. Uygulamanın barkod ve öteki kodları okuyabilmesi için tek yapmanız gereken kameranızı barkoda veya koda odaklamak ve kısa bir süre ummak. QR & Barcode Reader’ın epeyce çabuk bir şekilde barkod ve öteki kodları taradığını söyleyebilirim. Başvuru Formu kameradan barkod okuyabilmenin yanısıra telefonunuza kaydettiğiniz resimler ve fotoğraflar içerisinde yer alan barkodları da okuyabiliyor. Ayrıca QR kodunun ya da barkodun resminin yer aldığı görsel URL’sini de QR & Barcode Reader aracılığıyla tarayabilir ve bu kodları ve barkodları otomatik olarak okutabilirsiniz.

QR & Barcode Reader bütün farklı QR kodu ve barkod formatını destekliyor. Uygulamanın türünün en başarılı uygulamaları arasında yer aldığını söylebilirim. 

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi