Quadrant Standard Edition indir

Quadrant Standard Edition indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android telefonunuzun performans testini yapmak ve öteki cihazlarla karşılaştırmak için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

Android zeki telefonların performans testlerinde kullanılan uygulamalardan bir her birine Quadrant ve her ne kadar güncellemeleri eskisi kadar sık yapılmasa da kullanım hala o kadar çok testin parçası olarak yer alıyor ve özellikle düşün konfigürasyonlu cihazlarda rahat çalışması baştan sona kullanıcılar kadar tercih ediliyor.

Cihazınızı Quadrant’ın bu reklam destekli bedava sürümünde test ettiğinizde, 3D ve 2D performans testlerinden tutun da hafıza işlemlerine ve benzer anda operasyon yapabilme kabiliyetine değin öyle çok alanda telefonunuz direk noktalarına dek zorlanacaktır. sonradan bu sonuçlardan elde edilen genel performans puanı Quadrant’ın kendi veritabanındaki diğer puanlar ile karşılaştırılıyor. Bu Nedenle öteki zeki telefonlara tarafından nasıl bir aygıt performansına sahip olduğunuzu direkt olarak görebiliyorsunuz.

Uygulamanın arayüzü çok sade olduğundan dolayı direkt olarak performans testini başlattıktan daha sonra tek yapmanız gereken testin tamamlanmasını ve sonucun yayınlanmasını ummak. Testlerden önce açık olabilecek öteki uygulamaları kapatmanız unutmayın oysa daha pozitif performans almanızı sağlayacaktır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi