Quick Reboot indir

Quick Reboot indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Quick Reboot uygulaması, akıllı telefonlarınızda bitmiş başlatma modlarına zahmetsizce erişebilmenizi kolaylaştırıyor.

Quick Reboot uygulaması root’lu Android cihazlarınızı çabuk bir şekilde baştan başlatmanız için ek bir pencere açmanızı sağlıyor.

Sadece root’lu cihazlarınızda kullanabileceğiniz Quick Reboot uygulaması, cihazınızı her yerde başlatma ve gelişmiş bitmiş başlatma seçeneklerine pratik bir şekilde varmak imkanı sunuyor. Bayağı bitmiş başlatma, güvenli mod, süratli bitmiş başlatma, Recovery modunda her tarafta başlatma, bootloader modunda yeniden başlatma ve sistem arayüzünü baştan başlatma gibi seçenekleri asıl ekrana ekleyeceğiniz bir widget üzerinden kullanabiliyorsunuz.

Telefonunuz üstünde yapacağınız işlemler için ses kısma ve güç tuşuna birlikte basma gibi eylemlerin zorluğuyla uğraşmadan, tek bir dokunuşla daha fazlasını yapma imkanı sunan Quick Reboot uygulamasında süratli her yerde başlatma modunun sadece açıklanmış cihazlarda desteklendiğini de belirtelim. Hem, telefonunuz kilitlendiğinde ve işlem yapamadığınızda işinize yarayacak sistem arayüzünü tekrar başlatma modu da düşünülmüş diyebilirim. Eğer sizin de rootlu bir Android cihazınız varsa ve gelişmiş bitmiş başlatma seçeneklerine sahip elde etmek istiyorsanız, Quick Reboot uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İLGİLİ SORULAR

Android Tehlikesiz mod nasıl çalışır? YENİ BİR SORU SOR

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi