Quick Remote indir

Quick Remote indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Quick Remote, Sony tarafından geliştirilen bedava ve devlete ait bir Android kumanda uygulaması.

Quick Remote, Android telefon ve tabletleriniz üzerinden televizyonlarınızın kumandasını sağlayabildiğiniz ücretsiz ve resmi bir uzak kumanda uygulaması.

Son derece şık bir tasarıma sahip olan Quick Remote uygulaması, televizyon izleme keyfinizin artmasını da sağlıyor. Uzakta kumanda özelliği dışarıda izleyebileceğiniz programlar da sunan başvuru formu tamamen televizyon izlemekten daha da eğlenmeye başlayabilirsiniz.

Sony Bravia cihazlarınızı da kumanda etme özelliği sunan dilekçe, LG’nin televizyonları ile de düzenli olaral çalışabiliyor. Böylece bu yardımcı programdan çok daha pozitif kullanıcı yararlanabilir ayla geldi.

Televizyon üzerinde en çok izlenen programların listesini sizlere sunan Quick Remote, oldukça seri çalışan ve bununla birlikte kolay kullanıma sahip olan bir uygulama.

Televizyon kumandalarınızı kenara kaldırmanızı sağlayacak olan uygulamanın televizyonu kumanda edebilmesi için smart tv olarak adlandırılan akıllı televizyon modellerine sahip olmanız gerekiyor.

Sony’nin televizyon modelleri üstünde çalışan uygulamanın desteklemiş olduğu bütün modelleri uygulamanın mağaza sayfasından denetim etme imkanınız var. Eğer sahip olduğunuz Sony veya LG TV’ler bu listede yer alıyorsa uygulamayı ücretsiz olarak indirip kullanmanız gerektiğini düşünüyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

15 kez indirildi