QuickClick indir

QuickClick indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

QuickClick uygulaması ile Android cihazınızın ses butonlarını kısayol işlemleri için kullanabilirsiniz.

QuickClick uygulaması, Android zeki telefon ve tabletlerimizde kısa yoldan bir takım basit işlemleri yapmamızı sağlayabilen ücretsiz uygulamalardan bir parça başına. Zira çok basit işlemler için ekrandaki onlarca butona basmak zaman zaman sıkıcı olabiliyor ve o kadar çok kullanıcı bu işlemler için farklı alanlara yönlendirilmiş kısayolların hazırlanmış olmasını istiyor.

Dilekçe fazla kolay ve anlaşılabilir bir yapıya sahip olduğu için kısayol tuşlarını belirleme işlemi vakit kaybetmeden gerçekleştirilebiliyor. Temel olarak ses kontrol butonlarını bu iş için hazır ışık halkası getiren tatbik, böylece farklı alanlara yönlendirilmiş kombinasyonlar sayesinde ses tuşlarının bütün işlemlerde kullanılabilmesini sağlıyor.

Bu kombinasyonlarla gerçekleştirilebilecek işlemler şu şekilde listeleniyor:

Tatbik başlatma işlemleri Mesaj yazma Arama yapma Ses kaydetme Flaş ışığını yoklama etme Resim çekme Video kaydı yapma

Bu işlemleri ses butonlarına kurmak için tek yapmanız gereken hangi ses tuşlarına hangi sırayla ve kaç defa basılacağını devretmek. Gerisini tatbik kendi kendine tamamlayacaktır ve artık belirlediğiniz kombinasyonları kullandığınızda işlemler gerçekleşecektir.

Eğer yenilikçi ve zeki cihaz kullanımınızı daha hızlı ışık halkası getirebilecek bir başvuru formu arıyorsanız elbette göz atmayı unutmayın.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi